Sievi tööjalatsid
Sievi : Tellimisjuhend
Ostukorv on tühi
Turvajalatsid
Tööjalatsid
Sisetallad, sokid ja muu
Tellimisjuhend
Transpordihinnad
Müügitingimused
Sievi kvaliteet
Jalatsite omadused
Kontakt
Sirvi kataloogi
otse ekraanil:
Sievi 2021 (EE)
Sievi 2021 (RU)

Kuidas leida vajalikku kaupa? - Tootekategooriad

Oleme jaganud tooted gruppidesse kasutusalade järgi. Valides tootegrupi, ilmub veebilehe keskossa menüü vastava tootegrupi mudelitega. Valides mudeli avaneb infoaken toote detailinfoga, kus on näha toote foto, toote nimetus ning hind peale suuruse valiku tegemist. Toote omaduste kohta saab infot ikoodindel klikkides.

Kuidas tellida? - Ostukorvi kasutamine

Kauba lisamiseks ostukorvi tuleb toote detailinfo vaates valida sobiv toote suurus ning sisestada soovitav kogus (vaikimisi "1") vastavasse aknasse ning vajutada nuppu Lisa ostukorvi. Peale toote lisamist ostukorvi ilmub lehe ülemisse vasakpoolsesse serva teade: "Ostukorvis on n eset". Ostukorvi võite lisada erinevaid tooteid vastavalt soovile.

Kui olete kaupade valimise lõpetanud, sisenege ostukorvi ülevaateossa klikkides lehe ülemises vasakpoolses servas olevale lausele "Ostukorvis on n eset". Siin näete ülevaadet ostukorvis olevatest toodetest ja tellimuse kogumaksumusest. Vajadusel võite muuta koguseid või kaupu ostukorvist eemaldada.

NB! Ostukorv säilib kuni külastussessiooni lõpuni (sessioon kustutatakse automaatselt peale brauseriakna sulgemist).

Tellimuse vormistamine

Kui olete toodete valiku lõpetanud siirduge ostukorvi ülevaateossa ning vajutage nupule Edasi. Avaneb kontaktandmete aken, täitke kõik nõutavad väljad ning vajutage nupule Edasi. NB! Sisestades oma e-posti aadressi, saate automaatse tellimuse kinnituse meiliga!

Viimases, kolmandas osas palun märkige kauba tarneviis. Märkige ära, kas soovite tellitud kaupa kulleriga oma aadressile või tulete kaubale ise järgi meie lattu. NB! Kulleritasu lisandub arvele, tasu suurus sõltub tellitud kauba kaalust (vt. ptk. Transpordihinnad) - kulleriteenuse valikul võetakse Teiega tasu täpsustamiseks ühendust. Kui kõik andmed on sisestatud, vajutage nupule Kinnita tellimus.

Tellimus on vormistatud! Kui sisestasite oma meiliaadressi, saadab süsteem tellimuse kinnituse Teie meiliaadressile. Soovi korral võite kinnituse ka kohe välja printida vajutades nupule Prindi välja.

Kui Teie tellitud kaup on Tallinna laos olemas, saadame arve koheselt Teie e-posti aadressile või faksi teel. Pikema tarneajaga kaupade puhul väljastame arve pärast kogu kauba saabumist meie lattu. Originaalarve väljastame koos kaubaga või soovi korral postiga.
NB! Kauba saadame teele kulleriga peale müügiarve tasumist!

Turvalisus

Tellimuse vormistamiseks sisestatud andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ning neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Meiliaadressi kasutatakse vaid tellimuse kinnituse, arve või muu tellimusega seotud info saatmiseks.

Tellimuse muutmine

Kui olete tellimuse vormistanud kuid soovite seda muuta või tühistada, kontakteeruge meiega hiljemalt tellimuse esitamisele järgneval päeval. Hilisemate muudatuste kohta lugege lisainfot Müügitingimuste peatükist.Elmatik OÜ, Männiku tee 104, Tallinn 11216, tel. 675 5405, 675 5406